Automaty do Gry Playtech

Automaty do gry Playtech

Holenderska firma Playtech została założona w 1999 roku. W tej chwili główna siedziba znajduje się na Cyprze, gdzie spółka jest zarejestrowana. Playtech ma uczciwą i otwartą politykę w zakresie gier, a jej akcje są przedmiotem obrotu na giełdach papierów wartościowych w Londynie. Obecnie automaty do gry Playtech są jednymi z najbardziej popularnych i poszukiwanych automatów w polskich kasynach online.

Oprócz tego, że firma jest jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się oprogramowaniem, jest również jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania,, ten twórca otwiera swoje automaty do gier Playtech. Pierwszy z nich został otwarty w 2001 roku, pierwszy i mógł zaoferować gościom około 15 gier. Do tej pory liczba ta wzrosła do 70.

Ponadto Playtech zapewnia platformę dla wielu innych sal gier, z których większość całkowicie przestawiła się na swoje gry. Do tej pory największe kasyna na świecie nie wyobrażają sobie swojej pracy bez automatów Playtech.

Funkcje Automatów do Gier od Playtech

automaty do gry playtech

Od pierwszego roku pracy Playtech pozycjonował się jako programista z najlepszą grafiką, wciągającą rozgrywką i częstymi wypłatami w automatach na prawdziwe pieniądze.

Kolejnym plusem było częste pojawienie się nowych produktów. Rozgrywkę można przeprowadzić za pomocą przeglądarki lub pobranego klienta, w zależności od preferencji użytkownika.

Platforma Playtech umożliwia także grę zarówno z komputera osobistego, jak i urządzeń mobilnych i innych gadżetów. Całodobowe wielojęzyczne wsparcie, w tym czat, pomoże rozwiązać każdy problem.

Ponadto ten programista ukrył wiele przyjemnych niespodzianek dla graczy, którzy go wybrali. Wśród nich: duży asortyment gier, z ponad 300 produktami, obecność progresywnego jackpota w grach, dogodne ustawienia osobiste, a także możliwość dostosowania procesu gry i wielkości ekranu gry, przyjemne bonusy. W Polsce gracze są znani z tego, że chętniej wybierają gry hazardowe, które oferują różne bonusy w kasynach online.

Korzyści z Gier Playtech

Wiodącymi projektami Playtech są poker, blackjack, gry w czasie rzeczywistym i automaty. Ostatnia kategoria jest największa. Każdy gość kasyna znajdzie dla siebie grę na odpowiedni temat, czy to będzie Starożytny Egipt, Dziki Zachód, szczęście, filmy, relaks lub nadchodzące wakacje. Najnowsi programiści po prostu zadziwią ich wspaniałą grafiką.

Nowe Playtech to Iron Man 2, The Incredible Hulk, Fantastic Four – są to gry ze specjalnymi symbolami, które rozwijają się do pełnego ekranu lub linii gry, progresywny jackpot, dodatkowe rundy bonusowe.

Ale wieczne gry Playtech to: Alchemist’s Lab, Azteca, Golden Games, Dr. Lovemore i inni. Oczywiście te gry nie są tak nowoczesne, ale nie mniej popularne. Bez nich Playtech trudno byłoby sobie wyobrazić. Wśród nich znajdziesz zarówno gry wieloliniowe, jak i automaty z jedną linią wypłaty.

Playtech jest słusznie uważany za jednego z najlepszych dostawców oprogramowania do gier, z łatwością możesz zobaczyć jego zalety.

Najpopularniejsze Automaty do Gier Playtech

Automaty do gry Playtech

Oto lista najpopularniejszych automatów Playtech:

  • Jackpot Giant;
  • Man of Steel;
  • Superman The Movie;
  • Age of the Gods;
  • Batman i Catwoman Cash.

Jackpot Giant to pięciobębnowy automat do gier fantasy. Automat oferuje 50 linii nagród. Urządzenie nagradza darmowe spiny, grę premiową i maksymalną wypłatę za kombinację pięciu „dzikich”.

Superman The Movie to pięciobębnowy automat na 100 linii, dedykowany filmowi Superman z 1978 roku. Automat ma darmowe spiny i grę bonusową, progresywny jackpot na czterech poziomach.

Age of the Gods – miejsce poświęcone starożytnym bogom, zawiera 5 rolek i 20 linii. Czterej bogowie nagradzają cztery rodzaje darmowych spinów symbolami Stacked Wild i wygrywają mnożniki. Druga gra premiowa daje szansę na zdobycie jednego z czterech progresywnych jackpotów.

Batman & Catwoman Cash to pięciobębnowy automat 25-liniowy poświęcony filmowi Batman i Robin z 1966 roku. Istnieje szansa na zdobycie darmowych obrotów z rozwijanym symbolem lub zagranie w grę premiową. Progresywny jackpot składa się z czterech poziomów.

Frankie Dettoris: Magic Seven to jeden z automatów tej samej serii poświęconych słynnemu dżokejowi. Pięć bębnów z 25 liniami oferuje darmowe spiny i dwie gry bonusowe. Gra ryzykowna daje szansę na zwiększenie nagrody za każdą wylosowaną kombinację.