Slack w Dzień Dobry TVN i warsztaty ze Slackline w Poznaniu

Slackline już nie po raz pierwszy pojawił się w Dzień Dobry TVN. Zyskuje w tym roku bardzo szybko na popularności i przyciąga coraz większe zainteresowanie mediów.

 

Szymon Wieczorek pokazuje tricki

Szymon Wieczorek pokazuje tricki

 

Głównym tematem było przejście Lost Arrow Spire Basi Sobańskiej i wywiad z nią samą na temat slackline. Tak naprawdę największym osiągnięciem Basi i to o czym nie mówi się w mediach jest przejście 40-metrowego highline i ustanowienie tym samym kobiecego rekordu Polski.

 

Wywiad z Basią dla Dzień Dobry TVN 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/slackline-czyli-stapanie-po-cienkiej-linie,123701.html

(Znowu slack został nazwany liną, ale może kiedyś doczekamy się „taśmy” ;))

 

Przy okazji nagrywania odbyła się mała sesja zdjęciowa. Żeby było śmiesznie na tablicy pogodowej Poznaniacy ustawili w Poznaniu 3 trąby powietrzne, 3 burze, wiatr wiejący z wszystkich stron i -28 stopni. Nie zostało to zmienione, bo program odbywał się na żywo i jak prezenter podchodząc zobaczył tablicę kompletnie zdębiał!

 

Krzysztof prognozuje pogodę :)

Krzysztof prognozuje pogodę 🙂

 

Może nie do końca taką dobrą ;)

Może nie do końca taką dobrą 😉

 

W czasie nagrywania były prowadzone lekcje slacka dla dzieci, a o 15 odbywały się jak w każdy czwartek zajęcia sekcji. Podczas niej została rozwieszona spaceline i niskie taśmy dla początkujących.

 

Poznański Spaceline czyli 3 taśmy połączone ze sobą na środku

Poznański Spaceline czyli 3 taśmy połączone ze sobą na środku

 

Mnóstwo dobrej zabawy!

Mnóstwo dobrej zabawy!

 

:D

😀

 

Wszystkich z Poznania zainteresowanych rozpoczęciem przygody ze slackline zapraszamy na otwarte treningi. Może przyjść każdy, bez względu na wiek i stopień zaawansowania! 🙂 Zajęcia prowadzone są przy Młodzieżowym Domie Kultury nr 1 przy ulicy Droga Dębińska 21. Dokładny adres znajdziecie tutaj: https://goo.gl/maps/FuqTo

Osobą kontaktową jest Krzysztof Skibicki – krzysztofskibicki@interia.pl. Namiary można również znaleźć na grupie Poznańskiej na Facebooku.

 

Warsztaty są otwarte dla każdego :)

Warsztaty są otwarte dla każdego 🙂

 

Mnóstwo taśm!

Mnóstwo taśm!

 

Atmosferę najlepiej opisuje to zdjęcie! :)

Atmosferę najlepiej opisuje to zdjęcie! 🙂

 

Miejscówka posiada darmowy parking i jest położona w spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. Blisko znajduje się boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej z których bez problemu można korzystać. Dodatkowo wiadomość dla rodziców, że niedaleko znajduje się również plac zabaw (o ile dzieci nie będą dużo bardziej zainteresowane taśmami jak to zwykle bywa ;)). Pracownicy zieleni są bardzo przychylni i sympatyczni. Nic tylko chodzić po taśmie 🙂

Serdecznie zapraszamy każego!

Pełna Galeria Krzysztofa Skibickiego

 

Śledź wszystkie najnowsze informacje na SlackOn na Facebooku!

SlackOn! 😀

Autor: SlackOn

Udostępnij ten post na