Basia Sobańska na Explorers Festival

Największe gwiazdy światowej wspinaczki, eksploracji, sportu, przygody i filmu wezmą udział w 16 edycji Explorers Festival, która odbędzie się w dniach 19-23 listopada w Łodzi. Jedną z zaproszonych osób jest Polska highlinerka Basia Sobańska, która opowie o swoim słynnym przejściu „Lost Arrow Spire” highline.

Basia przechodząca "Lost Arrow Spire" highline 2013

Basia przechodząca „Lost Arrow Spire” highline 2013

 

Basia Sobańska jest członkinią teamu Slackhouse i elitarnej damskiej grupy G4G. Jest rekordzistką w długości Polskiego damskiego przejścia highline, który wynosi 40 metrów (rekord dzieli obecnie z Elą Ostrowską). O słynnym przejściu Basi na „Lost Arrow Spire” pisaliśmy już wcześniej tutaj. Zapraszamy serdecznie na spotkanie z nią!

Explorers Festival, odbywający się od piętnastu lat w Łodzi, jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem tego rodzaju w Europie pod względem bogactwa i różnorodności programu. Również szesnasta edycja będzie obfitować w spotkania z gwiazdami światowego formatu, wideorelacje, pokazy filmów, wykłady naukowe, multimedialne prezentacje, koncerty z wizualizacjami inspirowane podróżami.

Festiwal rozpocznie się 19 listopada. W sprzedaży są już karnety.

Wśród sław zagranicznych będą m.in. Mick Fowler z Wielkiej Brytanii, Tormod Granheim z Norwegii, Dani Arnold ze Szwajcarii i Bertrand Lemeunier z Kanady.

Explorers Festival podczas prezentacji

Explorers Festival podczas prezentacji

 

Więcej informacji o Festiwalu na stronie www.explorersfestival.pl

Fanpage: Explorers Festival Facebook

Śledź wszystkie najnowsze informacje na SlackOn na Facebooku!

SlackOn! 😀

 

Autor: SlackOn

Udostępnij ten post na